БЛАГОСЛОВЕННА МОЛИТВА У СЕМІНАРСЬКОМУ ХРАМІ

IMG_7393
11.09.2023 14:12

10 вересня 2023 року, у 14-ту неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон (Зінкевич) звершив Літургію свт. Івана Золотоустого в храмі святих апостолів Петра і Павла при Дніпровській Духовній Семінарії.

Його Високопреосвященству співслужив ректор ДДС протоієрей Сергій Нарольський, викладачі духовної школи та запрошене духовенство

Під час відправи були піднесені молитви за наше військо, волонтерів, лікарів та увесь побожний український народ. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України  над агресором.

Після євхаристійного канону Архіпастир звершив дияконську хіротонію над іподияконом Миколою Лобуром, студентом Дніпровської духовної семінарії.

Наприкінці воскресного богослужіння Владика висголосив повчальне слово проповіді на тему євангельського читання. Згодом Його Високоперосвященство вручив Диплом про закінчення ДДС з відзнакою випускнику 2023 року Івану Салабаю. Архіпастир благословив випускника, а також йому побажав зберігати знання отримані під час навчання. Також теплі слова вдячності Владика Симеон висловив і батькові випускника, Другові нашої єпархії протоієрею Миколаю Салабаю, чиїми стараннями постала Дніпровська Семінарія.

У свою чергу колишній вихованець духовної школи подякував Архіпастирю, Ректору та викладачам Семінарії за науку, запевнивши, що час навчання був і лишиться одним з найкращих періодів його життя.

На згадку про соборну молитву було зроблено спільну світлину.

Категорія: