С. Рубанівське — перша парафія, яка приєдналась до Помісної Церкви — Святкове богослужіння (ВІДЕО)

IMG_8399
14.01.2019 19:58

14 січня 2019 року, в день свята Обрізання Господнього, коли Православна Церква вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської (379 р.) та святителя Петра Могили, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси (1647 р.), керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон  відвідав Свято-Покровський храм с. Рубанівське Васильківського району, який перший, у нашій області, перейшов в Помісну Церкву.

Його Преосвященству співслужили: канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель церкви протоієрей Василь Пишний з кліром та запрошене духовенство.

Цього дня Архіпастиря супроводжував меценат єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, який передав, спільно з протоієреєм Богданом Гулямовим, ковчег з мощами Святогірських святих для громади.

Після молитви єпископ Симеон очолив Подячний молебень, «засіяв» парафіян та привітав о. Василія з днем ангела, відзначивши його Благословенною грамотою, а також усю громаду, яка понад 20 років постійно молилась за Українську Церкву.

Завершилась молитва урочистим многоліттям, колядками у виконанні студентів ДДС та святковою трапезою.

Категорія: ,