СОБОРНА АРХІЄРЕЙСЬКА МОЛИТВА ЗА ПРИСНОПАМ’ЯТНИМ О. АНАТОЛІЄМ У ПЕРШУ РІЧНИЦЮ УПОКОЄННЯ

1 (7)
14.02.2020 11:39

13 лютого 2020 року у Свято-Троїцькому соборі м. Тернополя звершили заупокійне богослужіння в день першої річниці з дня представлення протоієрея Анатолія Зінкевича.

Божественну Літургію очолив митрополит Волинський і Луцький Михаїл, якому співслужили архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Дніпровський і Криворізький, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, настоятель Свято-Троїцького собору протоієрей Миколай Зінкевич, духовенство єпархій.

Також було відслужено панахиду за приснопам’ятним отцем Анатолієм.

Після богослужіння в соборі проповідь виголосив митрополит Волинський і Луцький Михаїл.

По тому архієреї та духовенство відслужили літію на могилі протоієрея Анатолія Зінкевича на території Свято-Троїцького духовного центру. З повчальним словом до присутніх звернувся архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Отець Анатолій один з творців Помісної Православної Церкви України. Своїм прикладом ще в радянські часи, будучи секретарем Почаївської лаври, Він боровся за Незалежну Українську Церкву, і за це не один раз постраждав. Зі здобуттям Незалежності України Отець Анатолій був одним з перших хто підтримав автокефальний курс нашої церкви. Його стараннями відкрито сотні храмів по всій Україні, а також за кордоном, де є також чимало Його духовних чад. Він дочекався визнання нашої Православної Церкви України у яку вклав всі свої сили, виховавши чимало духовенства, зокрема сина — нашого дорогого архієпископа Дніпровського і Криворізького Симеона, і брата — митрополита Луцького і Волинського Михаїла  Православної Церкви України.

ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ ОТЦЮ АНАТОЛІЮ ЗІНКЕВИЧУ !!!

джерело

Категорія: