Святійшому Патріарху Філарету присвоєно звання почесного доктора наук ЧНУ ім. Юрія Федьковича

content_batch_7wqrbppw6rgpssdmbmft_w1900
25.06.2018 11:31

23-го червня в Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича відбулася урочиста академія за участі Святійшого Патріарха Київського і всієї України-Руси Філарета. Під час академії було оголошено наказ ректора університету Степана Мельничука про присвоєння Святійшому Патріарху Філарету звання почесного доктора наук.

У наказі зокрема йдеться про те, що Його Святість вніс вагомий вклад у богословську науку та становлення богословського факультету університету, де з успіхом поєднано вивчення світських і духовних дисциплін. Патріарх Філарет сприяв внесенню спеціальності “Богослів’я” у перелік державних спеціальностей та відновленню університецьких храмів. Відзначено його активну наукову і просвітницьку роботу на ниві утвердження єдиної Помісної Церкви.

Предстоятель Київського Патріархату приміряв на себе мантію доктора наук, виступив перед численною аудиторією та вручив дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та «Магістр» випускникам Богословського відділення Київської православної богословської академії при ЧНУ.

Викладачі, студенти-теологи, випускники богословського факультету, численне священство уважно слухали Патріарха, який схвильовано подякував за звання доктора і ще раз влучно і аргументовано вселив упевненість кожному присутньому, що Помісна Церква це наша друга незалежність і історичне утвердження на світовій карті країн.

джерело

Категорія: