Центральний храм на честь ікони Б. М. «Несподівана радість» для віруючих нарешті відкрив свої двері (ВІДЕО)

IMG_7561.JPG
08.07.2017 22:44

7 липня 2017 р. відбулась велична подія у нашому місті — центральний єпархіальний храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана радість» відкрив свої двері для всіх небайдужих  віруючих. Він стане храмом примирення, любові та  добра.

У центральній історичній частині міста храми небудувались більше ста років.

Перед богослужінням, на території єпархіального управління Владику Симеона зустріли: меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з родиною та друзями, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов з дружиною Юлією, голова СБУ у Дніпропетровській області Едуард Володимирович Кріцин, голова служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області Андрій Анатолійович Кульбач та інші поважні гості.

Для богослужбового вжитку у перлині нашої церкви меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський подарував прекрасний євхаристійний набір, а Гліб Олександрович — чудовий напрестольний хрест.

Цього урочистого дня, друг єпархії протоієрей Миколай Салабай подарував для храму мощовик з частичкою св. Димитрія Солунського.

Під час молитви Архіпастир Дніпра звершив дияконську хіротонія іподиякона Ігоря Іванова, випускника Київської православної богословської академії.

Прийшов розділити духовну радість настоятель вірменського храму на честь св. Григора Лусаровича Тер Амазасп.

Після Божественної Літургії Владика Симеон подякував меценату єпархії, президенту МБФ «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському з родиною та друзями за постійну підтримки духовності нелише в нашому краю, але і по всій Україні.

Завершилась урочиста подія уставним многоліттям.

Для довідок: храм знаходиться: вул. Січових Стрільців 3-а, колишня Артема; благочинний храму: 097-277-72-31 — отець Даниїл. 

Категорія: ,