У П’ЯТИХАТКАХ ОСВЯТИЛИ МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ (ВІДЕО)

IMG_0026
09.08.2020 16:17

8 серпня 2020 р.  керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) разом з духовенством у м. П’ятихатках звершив Заупокійну літію та освятив меморіальний комплекс загиблим воїнам в АТО/ООС, який за власні кошти збудував меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, і який особисто був присутній на заході.

Варто зауважити, що Олександр Володимирович постійно підтримує сім’ї загиблих борців за незалежність України, дбає про дітей Героїв, турбується про духовний розвиток української нації.

Непересічне дійство-відкриття організував Національний Дніпропетровський академічний музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка під керівництвом директора Оксани Іванівни Петровської.

Це знакова подія не лише для П’ятихатського району, але й для усієї області. Це доказ того, що пам’ять невмируща. Найкращі сини України, не шкодуючи свого власного життя, пішли захищати кордони нашої держави. Ми переконані, що кожен з нас на своєму місці повинен зробити все для того, щоб наша Україна стала сильнішою, самодостатньою, взірцем не лише для країн Європи, а й для всього світу.

Урочистості пройшли за участю заступника голови Дніпропетроаської обласної ради Свіркенка Олександра, радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Матрюка Олександра, голови П’ятихатської районної ради Раїси Галаган, голови П’ятихатської районної державної адміністрації Євгена Глазиріна, депутата Дніпропетровської обласної ради Гілала Ісаєва, голови районного осередку громадського об’єднання «Родинне коло загиблих Героїв» Надії Колотвіної, учасників АТО/ОСС, членів родин загиблих воїнів, жителів міста та району. 

Учасники заходу поклали квіти до меморіалу загиблим землякам, які назавжди постали у граніті живими образами, щоб навічно вкарбуватися в пам’яті нащадків. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, доземно вклонилися їхньому Подвигу, яким вони довели просту життєву мудрість: жити треба по совісті і з любов’ю до своєї рідної України, яку не побороти і не поставити на коліна жодним зовнішнім агресорам.

Категорія: ,