АРХІПАСТИР БЛАГОСЛОВИВ СК «ДЗЮДО-80″ НА НОВІ ПЕРЕМОГИ

IMG_3175
30.08.2021 18:15

У провідного спортивного клубу Дніпра та України — СК «Дзюдо-80» є хороша традиція. Її започаткував декілька років тому почесний президент клубу, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський. Саме Він став ініціатором клубного дня, присвяченого початку нового навчального і спортивно-тренувального року. Олександр Володимирович з друзями за особисті кошти вкотре організував свято для малечі та дорослих. 30 серпня 2021 р. зібралися усі разом у Дніпровському аквапарку “HAPPY DAY”. Окрім розважальної програми для присутніх приготували щедрий стіл. Але для юних та більш досвідчених спортсменів головне було увага керівництва та дружнє спілкування. Вони та тренерський штаб впевнені, що такі заходи єднають колектив ще більше і дозволяють більш впевнено рухатись вперед.

Упродовж декілька годин більше 100 спортсменів та тренерів розважалися на горках, плавали у басейнах, грали у веселі та рухливі ігри.

Почесним гостем на заході став керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич). Архіпастир благословив добру справу, побажав нових спортивних звершень юним талантам та благословив новий бус клубу.

Президент СК Дзюдо-80 Лев Луценко. У клубі зараз тренується близько 200 молодих спортсменів під опікою досвідчених тренерів під керівництвом Заслуженого тренера України Пирога Анатолія Івановича. Йому допомагають: Заслужений тренер України — Дрога О. І. Також Майстри спорту міжнародного класу і Майстра спорту Володимир Старов, Микола Катриченко, Павло Ковзіашвілі, Юрій Пирог, Володимир Рогальський, Андрій Кириченко, Роман Литвинчук, Микола Турчаніков, Марина Прокоф’єва.

Тренери і спортсмени висловили щиру подяку почесному президенту клубу Олександру Володимировичу Петровському з друзями, віцепрезидентці МБФ «Солідарність» Яні Юріївні Іваніловій, яка від благодійної організації передала грошові премії кращим спортсменам, депутату Дніпропетровської обласної ради Міфтахутдіновій Діні Артурівні за такий черговий подарунок відзначивши: це дуже важливо, насамперед для юних спортсменів, які бачуть увагу, впевненість, приклад та повагу до людей, до друзів, до дніпрян.

Категорія: