АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ РАДОНИЦІ

IMG_7073
03.05.2022 14:06

03 травня 2022 року, у день пасхального поминання спочилих – Радоницю, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) звершив Божественну літургію свт. Івана Золотоустого та Чин панахиди у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Богородиці «Несподівана Радість». Архієпископу Дніпра і регіону співслужили клірики храму та запрошене духовенство.

Після Великого входу Владика Симеон звершив священничу хіротонію над ієродияконом Ігнатієм (Костюком), студентом Дніпровської духовної семінарії.

Наприкінці відправи Його Високопреосвященство виголосив повчальне слово проповіді та привітав ієромонаха Ігнатія з особистою П’ятидесятницею.

Радониця – особливе загальноцерковне поминання всіх від віку спочилих православних християн, що звершується у вівторок другого тижня після Пасхи. Його назва походить від слова «радість». Цього дня віряни відвідують могили своїх померлих рідних і близьких, щоб поділитись із ними пасхальною радістю про те, що «Христос Воскрес!».

Категорія: