ДНІПРОВСЬКІ КАПЕЛАНИ ОТРИМАЛИ МАНДАТИ НА ПРАВО ЗДІЙСНЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ КАПЕЛАНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

313418410_8282762815129987_6134528719669642616_n
02.11.2022 10:32

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 листопада 2022 року вручив духовенству Православної Церкви України першу частину мандатів на право здійснення військової капеланської діяльності.

У числі перших ста військових священників були і капелани нашої єпархії: протоієрей Димитрій Поворотній, протоієрей Мар’ян Дюс, ігумен Меркурій (Скороход), протоієрей Роман Бацвін.

Разом з документом, який офіційно надає право здійснювати служіння у підрозділах Збройних Сил України, Нацгвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Держприкордонслужби України, усі капелани отримали від Блаженнійшого владики нові підрясники.

Звертаючись до присутніх Митрополит Епіфаній наголосив на важливості духовної підтримки українських воїнів та на відповідальності, яка у зв’язку з цим лежить на військових капеланах.

«Зараз ми чуємо про успіхи нашого війська на полі бою, однак ворог підступний та жорстокий і непроста й кривава боротьба триває. Тож ми маємо посилити наші зусилля, надихати наших славних захисників для звільнення Батьківщини від окупантів та постійно використовувати нашу найпершу духовну зброю – молитву до Всемилостивого Господа. Рухаймося і надалі шляхом правди, бо саме цей шлях угодний Богові й неодмінно веде до перемоги», – зокрема сказав Його Блаженство.

Окрім того, Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви відзначив церковними нагородами благодійників Синодального управління військового духовенства, за сприяння яких здійснюється пошиття одягу для військових капеланів.

За матеріалами Пресслужби Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Категорія: