Храмовий комплекс м. Дніпра відсвяткував престольний празник (ДОДАНО ВІДЕО)

IMG_0615.JPG
24.09.2017 16:32

21 вересня 2017 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон відвідав храмовий комплекс Різдва Пресвятої Богородиці м. Дніпра (вул. Заводська Набережна 92-б), де звершив Божественну Літургію.

При вході на територію Архіпастиря зустрів настоятель храму протоієрей Віталій Лопушанський та голова Новокодацького району Олег Олександрович Денисенко з командою, яка у повному складі прибула на богослужіння.

Також цього дня розділити духовну радість прибув єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій та друг єпархії, настоятель столичного храму Різдва Христового протоієрей Миколай Салабай, який доклав багато зусиль для будівництва цього чудового духовного куточка і запрошене духовенство.

Серед поважних людей на молитві були присутні: меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з дружиною та друзями, а також мамою — директором-художнім керівником Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка Оксаною Іванівною Петровською, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов, заступник мера м. Дніпра Олександр Віталійович Шикуленко та інші.

Варто зауважити, що Олександр Володимирович власним коштом побудував цю перлину Дніпра на честь всіх матерів, а до ювілейного празника подарував нове прекрасне панікадило, яке додало ще більшої величі цьому небоподібному храму.

Після молитви Владика Симеон привітав з днем народженням віце-президента МБФ «Солідарність» Яну Юріївну Іванілову.

Опісля, очільник єпархії подякував настоятелю храму, канцлеру єпархії протоієрею Віталію Лопушанському за невтомні труди, які він несе на ниві Христовій. У свою чергу, о. Віталій подякував Архіпастирю, меценатам, та всім присутнім за підтримку та теплу молитву.

Завершилась урочиста подія козацьким многоліттям всім присутнім, концертом та святковою трапезою.

Ввечері цього ж дня на території стараннями настоятеля та громади була підготовлена святкова програма для малечі за участю аніматорів.

Категорія: ,