КАПЕЛАНИ ЄПАРХІЇ ОТРИМАЛИ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ ВІД ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

photo_5458479743738430713_y
24.02.2023 20:24
У річницю незламності Президент Володимир Зеленський зустрівся з капеланами, які нині служать у Збройних Силах та Національній гвардії України.
зустрічі, що відбулася в Києво-Печерській лаврі, були присутні військові священики церков, які направили своїх представників до лав армії.
Глава держави відзначив важливість місії капеланів, які підтримують військовослужбовців, котрі захищають Україну на полі бою. Військові та їхні рідні довіряють капеланам, мають змогу ділитися своїми переживаннями та знаходять підтримку.
«Я дякую за ваше служіння, за те, що ви були разом із бійцями в цей рік повномасштабної війни. Підтримували їх духовно, підтримували їхні сім’ї. Я радий, що в нас є відповідна реформа, відповідний закон. Але, на мою думку, найголовніше, що в нас є ви», – наголосив Володимир Зеленський.
Президент висловив переконання, що капелани є такими ж героями, як і військовослужбовці, адже вони підтримують бійців і допомагають їм зберігати стійкість духу.
Наприкінці заходу Президент вручив військовим капеланам державні нагороди: орден «За мужність» ІІІ ступеня, медалі «За військову службу Україні» та медаль «Захиснику Вітчизни».
Серед нагороджених священнослужителів був і капелан Дніпропетровської єпархії та Дніпровської зенітної ракетної бригади протоієрей Мар’ян Дус та капелан Дніпровської нацгвардії протоієрей Костянтин Савченко.
ЗА МАТЕРІАЛАМИ САЙТУ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Категорія: