ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИК У МАТЕРИНСЬКОМУ ХРАМІ

IMG_6717
26.04.2022 19:49

26 квітня 2022 р., у Світлий вівторок, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Дніпра відбулась спільна Божественна Літургія архієреїв та духовенства Дніпропетровської і Донецької єпархії Православної Церкви України. Участь в урочистій відправі взяли Митрополит Донецький і Маріупольський Сергій, Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, настоятель протоієрей Віталій Лопушанський разом із боголюбивим кліром духовного комплексу і священнослужителі з м. Маріуполь і Дніпра.

Під час богослужіння були піднесенні молитви до Воскреслого Христа за наших мужніх воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу та увесь побожний український народ. Також Митрополит Сергій виголосив молитву за перемогу України над агресором.

На завершення Владика Сергій виголосив повчальне слово, в якому привітав усіх зі Воскресінням Христовим і подякував нашому Архіпастирю за підтримку духовенства та віруючих Донецької єпархії. У свою чергу Архієпископ Дніпра і регіону висловив теплі братські слова вітання на адресу Митрополита Сергія і священників Донецької єпархії, запевнивши їх в подальшій допомозі аж до самої перемоги нашої Батьківщини.

На згадку про святкову молитву було зроблено спільну світлину.

 

Категорія: