Паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври

50000
26.07.2012 12:22

Звісно, Покров Богоматері над нами повсякчасно і скрізь, де б ми не були; чи серед бурхливого мегаполісу, чи в пустелі, чи в найвіддаленішому куточку земної кулі. Але є особливі місця на землі, які сподобилися благословення Матері Божої. Вершина Почаївської гори, де було чудесне явлення Богоматері, одне із таких чудотворних і благодатних місць.
Їдеш , їдеш, прагнеш у Дім Божої Матері…
Дійсно, звідусіль прибувають люди, немов би діти збігаються до Матері, чи поділитися радістю, чи розказати про біль, чи просто з надією отримати ласку, а найголовніше з благанням про милість та заступництво перед Всевишнім. І всіх приймає і огортає Богородиця.Кожному, хто звертається до святинь Почаївської Лаври – чудотворної ікони Божої Матері, ЇЇ цільбоносної стопи, мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських — сходить благословення Пресвятої Діви, животворча сила і допомога душевна.
Бо чому б ми завжди прагнули до Почаєва?
Ця твердиня Христової віри і духовна міць у всі віки молитовно покриває нашу багатостраждальну українську землю.
Нам не просто потрібно, а ми мусимо задуматися над тим, хто ми є і чого ми варті, і чи достойно ми живемо, і що несемо ми у світ. А світ наповнений безтурботністю, байдужістю, духовною небезпекою. Тим не менше, ми, як віруючі люди звертаємо увагу до слів наших пращурів: «Не живе село без правиднака, а місто без святого», адже християнська духовність нашого краю — це безліччю святих преподобних Отців і святинь. Дай Бог, щоб духовні подорожі надихали віруючих звертати увагу на ці святі місця, щоб людина мала змогу духовно оновлюватись, ще більше наближатися до Бога.
Для отримання користі, прямуючи у духовне місце, супутниками і керівниками в паломництві мають бути духовні люди.

Категорія: