СВЯТКОВА ЛІТУРГІЯ З ВИПУСКНИКАМИ І ВИХОВАНЦЯМИ СЕМІНАРІЇ

IMG_7743
05.06.2022 18:05

05 червня 2022 року, у неділю святих отців І-го Вселенського Собору, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) звершив урочисту Божественну Літургію свт. Івана Золотоустого у семінарському храмі св. ап. Петра і Павла, з нагоди 6-го випуску Дніпровської духовної семінарії.

Його Високопреосвященству співслужили канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, ректор духовного вишу протоієрей Сергій Нарольський, викладачі, випускники та студенти у священному сані.

Під час відправи були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу та увесь побожний український народ. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

За богослужінням Архієпископ Дніпра і регіону звершив дві хіротонії над випускниками Духовної школи: священичу над дияконом Володимиром Козаком і дияконську над іподияконом Діонісієм Лазуренком.

Наприкінці відбувся подячний молебень. Після молитви Його Високопреосвященство виголосив повчальну проповідь. У своєму слові Владика Симеон закликав випускників Дніпровської семінарії втілити у своє життя і служіння усі отримані богословські знання, щоб бути гідними працівниками у винограднику Христовому.

Також Архіпастир привітав з нещодавнім Днем народження викладача Семінарії протоієрея Михайла Стіньо.

Завершилось богослужіння козацьким многоліттям.

Категорія: