СВЯТО-ТРОЇЦЬКА ГРОМАДА М. НОВОМОСКОВСЬКА ВІДЗНАЧИЛА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

IMG_8559
12.06.2022 20:01

У День Святої Тройці – П’ятидесятницю, 12 червня 2022 року, Керуючий Дніпропетровською єпархією відвідав Свято-Троїцьку парафію міста Новомосковська, яка цього дня відзначила свій престольний праздник.

На церковному ґанку Архіпастиря, з хлібом-сіллю і християнськими вітаннями, зустрічали вихованці місцевої недільної школи. Далі Його Високопреосвященство у співслужінні настоятеля протоієрея Миколая Капралика, кліриків храму та запрошеного духовенства звершив урочисту Божественну Літургію свт. Івана Золотоустого.

Цього дня храм та церковне подвір’я були переповнені молільниками, також багато вірян приступили до Таїнства Сповіді та причастились Святих Христових Таїн.

Під час відправи були вознесені молитовні прохання за наших мужніх воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу та увесь побожний український народ. Також Архієпископ Дніпра і регіону виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Опісля Літургії було звершено святкову вечірню із читанням колінопреклонних молитов.

Наприкінці святкової молитви Владика Симеон виголосив архіпастирське слово проповіді, в якому, зокрема, подякував настоятелю отцю Миколаю та усій громаді за невтомну і тривалу працю із розбудови і утвердження Української Помісної Церкви в Номосковську. Варто відзначити, що завдяки старанням отця Миколая, мецената храму Віктора Карачуна, а також небайдужих новомосковців парафія постійно зростає і збільшується. Вже збудовано сучасну недільну школу, яка оснащена усіма новітніми технічними засобами,  проводиться низка важливих соціальних проектів.

Далі зі теплими словами синівської вдячності до Архіпастиря звернувся голова громади отець Миколай, який подякував Владиці за спільну молитву і постійну підтримку. На знак любові і поваги від усіх вірян та жителів Новомосковська отець Микола вручив Архієпископу Симеону букет запашних квітів.

Опісля вітальних слів вихованці недільної школи порадували усіх присутніх християнсько-патріотичним виступом, а хор храму проспівав українські пісні.

На завершення урочистостей Владика Симеон освятив надбрамну ікону Пресвятої Тройці та благословив освяченою водою, принесене вірянами, зілля.

 

 

Категорія: