ЦЕРКВА ВІДЗНАЧИЛА ЛЕГЕНДАРНИХ ЛІКАРІВ МЕЧНІКОВА ЦЕРКОВНИМИ НАГОРОДАМИ

IMG_9094
22.06.2022 15:56

22 червня 2022 року Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич), у супроводі духовенства, відвідав Обласну клінічну лікарню ім. І. І. Мечникова.

Архіпастир поспілкувався з колективом медустанови, подякував їм за невтомну і жертовну працю спрямовану на охорону здоров’я та спасіння людського життя, зокрема важкопоранених українських захисників.

З нагоди нещодавнього Дня медичного працівника, Його Високопреосвященство відзначив Головного лікаря, доктора медичних наук, Заслуженого лікаря України Сергія Анатолійовича Риженка орденом св. велмуч. Юрія Переможця. Також орденом св. велмуч. Пантелеймона був нагороджений заступник медичного директора по наданню екстреної меддопомоги Олександр Миколайович Толубаєв. Високих церковних нагород також були удостоєні працівники медзакладу.

Опісля нагородження Владика разом з духовенством поспілкувались і підтримали наших мужніх воїнів, які проходять курс лікування в лікарні Мечнікова. Священнослужителі благословили поранених бійців освяченим єлеєм і помолились за їх швидке одужання. На захист душі і тілу кожному захиснику було подаровано ікону Пресвятої Богородиці.

Наостанок Владика Симеон закликав на усіх медиків та працівників лікарні Боже благословення, побажавши щоб Господь укріпляв їх душевні і тілесні сили у важливій і нелегкій, але богоугодній справі — збереження життя та здоров’я ближніх.

Категорія: