У м. Дніпрі на ж/м «Перемозі» освятили капличку на місці будівництва церкви (ВІДЕО)

IMG_7069
06.08.2018 15:34

3 серпня 2018 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон звершив водосвятний молебень та освятив капличку на місці будівництва Свято-Андріївської церкви у м. Дніпрі (ж/м Перемога, вул. Набережна Перемоги, в районі будинку 59-а).

Будівництво нового храмового комплексу ведеться за особисті кошти родини Бовіних, при підтримці мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського.

В цей день, на запрошення настоятеля протоієрея Михаїла Стіньо, зібралися чимало парафіян та жителів Дніпра, патріотів країни, воїнів та ветеранів АТО, волонтерів, бізнесменів та представників громадськості. Серед почесних гостей на заході були присутні: єпископ Луганський та Старобільський Афанасій, меценат єпархії, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з друзями,  ктитори будівництва брати Бовіни, настоятель Вірменської апостольської церкви св. Григора Лусаворича Тер Амазасп, голова Соборного району міста Дніпра Артем Тімарєв, Андрій Кульбач — Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та багато інших.

Після молитви Архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом та побажав фундаторам та будівничим цієї святині Божого благословення.
Завершилось урочиста подія концертом вокального ансамблю «Чарівні мавки» МКЗК ДДМШ 18 (кер. Галина Линник), а єпископ Симеон ознайомився з ходом виконання робіт по зведенню основного храму.


Категорія: ,