У М. КАМ’ЯНСЬКОМУ БЛАГОСЛОВИЛИ БІЙЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ НА БОЙОВЕ ЧЕРГУВАННЯ

6
29.03.2022 17:38

29 березня 2022 р. в місті Кам’янському відбулася церемонія урочистого шикування бійців територіальної оборони району.
В заході взяли участь: начальник районної військової адміністрації Олег Гапіч, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, представники військових частин та духовенство різних конфесій Кам’янського району.
В своєму виступі очільник райвійськадміністрації Олег Гапіч зазначив: «Сьогодні на варту охорони Кам’янського району заступають бійці батальйону територіальної оборони, бійці добровольчих формувань та працівники поліції Кам’янського району.
Хочу наголосити, що районна військова адміністрація разом з усіма головами територіальних громад району роблять все, щоб максимально поліпшити матеріально-технічне забезпечення батальйону територіальної оборони та всіх силових структур Кам’янського району.
Окремо хочу подякувати м. Кам’янському та його очільнику Андрію Білоусову за всебічну допомогу в даному напрямку.
Також хочу подякувати нашим промисловим підприємствам, аграріям, малому та середньому бізнесу, нашим волонтерам та всім небайдужим громадянам нашого району за підтримку і допомогу в нашій спільній роботі, яка зміцнює обороноздатність нашого району.
Сьогодні, в такий тяжкий час для нашої країни, ми як ніколи об’єднані, та стали єдиною родиною, яка захищає свій дім
Віримо в себе. Віримо в Збройні Сили України. Віримо в нашого Президента. Віримо в нашу Україну, віримо в нашу Перемогу.
Слава Україні!».
Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, звертаючись до присутніх зазначив, що м. Кам’янське було, є і буде завжди українським містом.
Під час заходу, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича), протоієрей Михаїл Стіньо благословив бійців територіальної оборони та національної поліції.
Олег Гапіч та Андрій Білоусов передали воїнам територіальної оборони району комплекти касок.
Завершився захід урочистим маршем бійців, а отець Михаїл передав теплі вітання голові Кам’янської районної військової адміністрації Олегу Гапічу та очільнику міста Андрію Білоусову від Архіпастиря та побажав мирного неба та міцного здоров’я.

Фото з відкритих джерел

Категорія: