ВІДБУЛИСЬ ДЕРЖАВНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ

WhatsApp Image 2021-10-13 at 17.13.44
13.10.2021 17:49

13 жовтня 2021 року Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон відвідав урочисте зібрання присвячене Дню Захисника і Захисниці України, що відбулось в приміщенні Національного Дніпропетровського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Його Високопреосвященство супроводжували: канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та Голова Відділу патріотичного виховання і капеланської опіки — протоієрей Димитрій Поворотний.

У святковому заході взяли участь командування та військовослужбовці ОК СХІД, Національної Гвардії України, керівництво та працівники ДСНС області.

Владика Симеон привітав воїнів з їх професійним святом, та вручив офіцерам відзнаку Православної Церкви України – медаль «За любов та жертовність до України».

Також вислови вітання та вручили нагороди: Командувач Оперативного командування «Схід» генерал-майор Олег Мікац, Командувач Центрального управління нацгвардії генерал-лейтенант Володимир Гордійчук, Голова Обласної ради Микола Васильович Лукашук, Заступник Голови Дніпровської Обласної Державної Адміністрації Сергій Карпенко.

Завершились урочистості патріотичним концертом.

 

 

Категорія: