Відбувся Х ювілейний етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт»

IMG_9421
18.09.2017 20:14

16 вересня 2017 р. у с. Петриківка під патронатом голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова відбувся Х ювілейний етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт».

На запрошення організаторів у заході взяв участь керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон у супроводі канцлера єпархії протоієрея Віталія Лопушанського, який освятив найдовший рушник України – 50 м 46 см.  Цей рекорд був записаний у Книгу рекордів України! 185 майстрів  з 23 районів та 13 міст  області  протягом семи годин розписували рушник.  До майстрів долучилися також звичайні люди, що приїхали на фестиваль.

Загальна кількість рисувальників склала 217 чоловік.  Всередині рушника  зображені надбання кожного району Дніпропетровської області, по периметру рушник оздоблює орнамент з петриківського розпису.

«Таким чином, ідея об’єднати всі куточки нашої великої і різноманітної області була втілена в українському рушнику», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Варто зауважити, що протягом цілого дня на заході можна було поласувати найрізноманітнішими стравами з кожного куточка області, а також побувати на молодіжному концерті, родзинкою якого став гурт «ТІК».

Категорія: