ВІТАЄМО НАШОГО ЮВІЛЯРА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

1
09.06.2022 10:41

Сьогодні свій ювілей відзначає Меценат нашої Дніпропетровської єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський. Від імені нашого Владики Симеона (Зінкевича), духовенства та вірян вітаємо Олександра Володимировича з його 50-літтям!

50 років – це визначна дата в житті кожної людини. Ще в Старому завіті кожен 50-й рік вважався ювілейним роком, періодом відпочинку і творення милосердя (Лев. 25:10). Для нас же християн, як ювілей, так і кожен день народження – це час, коли кожен з нас має можливість озирнутись назад, оцінити всі свої здобутки, подякувати нашому люблячому Небесному Отцю за всі його щедрі дарування і накреслити плани на майбутнє.

На життєвому рахунку Олександра Володимировича незліченна кількість добрих і важливих справ, які він разом зі своїми Друзями уже зробив, і неодмінно ще зробить, заради блага нашого святого міста Дніпра і всієї України! Адже завдяки його підтримки реалізується багато соціальних проектів, зводяться нові храми та монастирі, відроджуються українські традиції, постають величні монументи новітнім українським героям.

Зараз, у цей важкий час війни, Олександр Володимирович не стоїть осторонь страждань свого народу, а постійно підтримує наших мужніх захисників, які героїчно боряться за волю і незалежність нашої Батьківщини. Очолюваний ним Фонд «Солідарність» регулярно надає сотні тон гуманітарної допомоги усім, хто втратив своє майно, і був змушений покинути рідні домівки. Посильну допомогу отримують лікарні, шпиталі, дитячі будинки та багато інших соціальних установ.

Тож вітаючи Ювіляра, бажаємо, щоб Всемилостивий Господь воздав йому сторицею за всі його добрі справи, а також дарував сил та натхнення для майбутніх звершень! Адже попереду ще не одне 50-ліття нових взлетів і перемог, здобутків і вершин! А найголовніше попереду наша спільна Перемога і велика робота з відновлення України, яка неможлива без участі і турботи Олександра Володимировича і братської підтримки його Друзів!

МНОГИХ ТА ЩАСЛИВИХ РОКІВ ЖИТТЯ НА НАШІЙ ВІЛЬНІЙ І НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ!

Категорія: