ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !

6F94E98B-4A0B-4F2C-A3E2-17DDC474333D
09.06.2021 00:00

9 червня свій День народження святкує меценат єпархії, Президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.

 

Владика Симеон, духовенство та віруючі нашої єпархії щиросердечно вітають Олександра Володимировича із Днем народження. Бажають Йому міцного здоров’я, Божого благословення, великої християнської радості та земного щастя.

 

Олександр Володимирович Петровський – це людина доброї душі та милостивого серця, вірний син святого міста Дніпра та України, який усім серцем любить своє рідне місто, вболіває за долю нашої Батьківщини і Помісної Церкви. Завдяки Олександру Володимировичу та його друзям у нашій єпархії постують нові храми та монастирі, проводяться різноманітні духовно-патріотичні заходи.

 

Духовенство нашої єпархії спільно із Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» неодноразово відвідувало наших відважних воїнів на передовій, підтримуючи їх бойовий дух. Окрім цього Олександр Володимирович дбайливо ставиться і до дітей, які полишені батьківського піклування та дітей-інвалідів. У нелегкий час пандемії Фонд «Солідарність» підтримує наших героїчних лікарів, які ціною власного здоров’я та життя, самовіддано борються зі згубною пошестю.

 

У цей святковий та радісний день возносимо свої щирі молитви до Престолу Господнього і просимо Всещедрого Творця дарувати Олександру Володимировичу сил та натхнення творити добрі справи на благо нашого міста, нашої України та Помісної Церкви. Нехай Всемилостивий Господь зішле на Олександра Володимировича, його рідних, друзів та близьких свої багаті милості і щедроти, а Його Пречиста Мати покриє їх усіх своїм пречистим омофором від усякого зла.

 

Многії і благії літа !!!

Категорія: