ВЛАДИКА СИМЕОН ВІДВІДАВ ДЕРЖАВНУ УСТАНОВУ «КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ №3″

IMG_0798
19.07.2021 16:53

19 липня 2021 року Голова Синодального Управління ПЦУ у справах душпастирства у пенітенціарних закладах, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич) з нагоди престольного свята відвідав храм на честь ікони Богородиці «Економісса» при Державній установі «Криворізька установа виконання покарань №3″, м. Кривий Ріг.

Владика разом із капеланом пенітенціарного закладу протоієреєм Іваном Руденком та благочинним м. Кривий Ріг протоієрем Олегом Ращупкіним звершили, на внутрішньому подвір’ї Установи, святковий молебень до Пресвятої Богородиці перед її іконою «Економісса». На богослужінні молились працівники та в’язні Криворізької УВП № 3.

Варто відзначити, що стараннями капелана отця Івана у храмі при Криворізькій УВП № 3  регулярно звершуються богослужіння, проводяться християнські бесіди із ув’язненими. Також багато в’язнів приймають участь у Таїнстві Сповіді та Причастя, а деякі саме тут прийняли Таїнство Хрещення. Окрім цього, невдовзі у колонії буде звершено Таїнство Вінчання.

Після молитви Голова Управління виголосив слово проповіді. Архіпастир привітав усіх присутніх зі святом та побажав працівникам пенітенціарного закладу Божої допомоги у несенні службових обов’язків. Окремо Владика звернувся до ув’язнених, яким побажав сили і мужності у різних випробуваннях під час відбування покарання. «Кожен із нас в житті падає, але головне – це вміти піднятись. У цей момент дуже важливо не втратити віру в Бога, і не переступити через себе» — наголосив Архієпископ Симеон. Наприкінці Владика благословив усіх освяченою водою.

За зміцнення та за сприяння поширення православної віри в Установі Владика Симеон нагородив Начальника Криворізької УВП № 3 підполковника внутрішньої служби Караваєва Олександра Григоровича – орденом святого Юрія Переможця. Також медалями святого Юрія Переможця були відзначені: Заступник начальника установи з СВПР підполковник внутрішньої служби Слюсар Ігор Володимирович і Старший інспектор відділу СВПР майор внутрішньої служби Сулейманов Андрій Алхазурович.

Далі Ігор Володимирович та Андрій Алахазурович ознайомили Архіпастиря із історією та особливостями внутрішнього розпорядку Установи. Також  Владика Симеон оглянув храм, спортивну залу і навчальні класи для неповнолітніх. Під час відвідин Голова Управління разом із керівництвом Установи обговорили шляхи майбутньої співпраці та домовились продовжувати доброзичливі відносини заради духовно-моральної підтримки в’язнів.

На завершення було зроблено спільну світлину.

Категорія: