Архіпастир взяв участь у зустрічі Патріарха Філарета та президента Федерації футболу України

content_dsc_8005
08.10.2018 15:47

8 жовтня 2018 року, в Синодальній залі Київської Патріархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з народним депутатом України, президентом Федерації футболу України (ФФУ) Андрієм Павелком.

У зустрічі також взяли участь єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон та друг єпархії, настоятель храму Різдва Христового м. Києва протоієрей Микола Салабай.

Очільник Федерації футболу України розповів Предстоятелю Київського Патріархату про сучасний стан і перспективи найбільш улюбленого в Україні виду спорту, про діяльність ФФУ, зокрема і про нещодавню ініціативу Федерації щодо розміщення напису «Слава Україні» на футболках національної збірної. Напис «Слава Україні» був погоджений з УЄФА і тепер є офіційною підтримкою національної команди з футболу та відомий у всьому світі.

Єпископ Симеон повідомив Патріарха Філарета про стан справ у ввіреній йому єпархії, відзначивши підтримку і сприяння Андрія Васильовича у розвитку духовності в Дніпропетровській області.

Святійший владика поінформував народного депутата стосовно актуального питання щодо надання Томосу про автокефалію Помісної Православної Церкви в Україні.

Сторони також обговорили інші церковно-суспільні питання, що складають взаємний інтерес.

За вагомий внесок у розвиток духовності і спорту в Україні та всебічну підтримку в утвердженні Помісної Української Православної Церкви Святійший Патріарх Філарет нагородив Андрія Павелка — Орденом рівноапостольного великого князя Володимира ІІ ступеня.

Святійший владика привітав Андрія Васильовича з церковною нагородою, благословив його на подальші успіхи у його діяльності на благо Батьківщини та українського народу і подарував йому ікону святого Ангела-Охоронителя.

cerkva.info

Категорія: