Благословили та підтримали новий спортивний сезон «СК Дзюдо-80» (ВІДЕО)

IMG_2237
05.09.2018 19:31

3 вересня 2018 р. у спортивній залі зібралися декілька поколінь дзюдоїстів. Поруч спілкувалися, займалися зовсім юні спортсмени та досвідчені представники клубу. А серед них є вже багато призерів та чемпіонів різних змагань: Микита Матлашевский — срібний призер чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів (Словенія), Олег Вередиба — бронзовий призер чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів (Боснія і Герцеговина), чотириразовий срібний призер Кубків Європи з дзюдо серед кадетів, триразовий бронзовий призер Кубків Європи з дзюдо серед кадетів, — і він же отримав ліцензію на III Юнацькі Олімпійські Ігри, а також Марія Меркулова, Катерина Саблева і Єлизавета Горб — чемпіонки Європи з самбо 2018 року (Чехія) та багато інших провідних дзюдоїстів.

В гості до них в цей день завітали гості і друзі. Почесний президент клубу «СК Дзюдо-80» Олександр Володимирович Петровський, віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова, президент клубу Лев Луценко, директор регіонального центру професійно-технічної освіти Дніпра Кривозуб Віктор Маркович та інші. Усі разом привітали хлопців та дівчат зі святом і побажали їм вдалого та успішного навчального і тренувального року.

Благословив на початок доброї справи у цьому сезоні майбутніх чемпіонів керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон.

Його Преосвященство супроводжував діловод єпархії ієромонах Ісаакій (Зінкевич).

Почесний президент клубу Олександр Володимирович Петровський привітав усіх з початком нового навчального і спортивного року і побажав успіхів в досягненні високих спортивних результатів.
Після вітань спортсмени і тренери продовжили перше тренування, а почесні гості оглянули хід будівництва майданчика нового спортивного комплексу – «Академії спортивних єдиноборств».

Завершилась крочаста подія спільним фото.

Категорія: ,