ДЕНЬ ДОБРОВОЛЬЦЯ У КРИВОМУ РОЗІ

3
18.03.2020 13:57

14 березня 2020 р. біля «Алеї Слави» пройшов святковий захід з нагоди Дня Добровольця України. Серед присутніх – добровольці підрозділів «Січеслав», «Кривбас», «Правий сектор», ДУК, військовослужбовці ЗСУ, волонтери та жителі міста.

Захід розпочато зі спільного виконання Гімну України. З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) військовий капелан о. Роман Бацвін пом’янув героїв «Небесної сотні» та воїнів, які віддали своє життя за волю і незалежність України. За поданням військових капеланів, ветеранів АТО і ООС — Служба економічної безпеки України нагородила знаками «Народної пошани» учасників бойових дій та волонтерів. Відзнаками: «Хрест Перемоги. Піски», «За врятовані життя» та медалями «Захисникам Вітчизни», «За гідність та патріотизм», «Доброволець АТО» – нагороджено 14 добровольців та волонтерів. Нагородження провели генерал-полковник Мельниченко В.І. та генерал-лейтенант Борщевич О.С

Служба економічної безпеки України висловлює щиру подяку Президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Петровському та віце-президентці фонду Яні Іваніловій за надану благодійну фінансову допомогу для придбання нагород захисникам України.

Окрема щира подяка «Раді ветеранів АТО та ООС Дніпропетровської області» та козакам Інгульської паланки Війська Запорозького низового за організацію та проведення заходу.

Прес-служба СЕБ України

Категорія: