ДЕНЬ СВЯТОГО У С. БАЛІВКА

IMG_4886
05.06.2023 17:35

05 червня 2023 року, у день Святого Духа, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон звершив Божественну літургію на місці будівництва Свято-Духівського храму с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області.

Храм на честь Святого Духа зводиться за ініціативи патріота та активіста Віктора Григоровича Гноєвого, за підтримки старости села Валерія Петровича Рижака, друзів та небайдужих місцевих жителів.

Перед урочистою відправою Архіпастир звершив освячення тимчасового приміщення для звершення богослужінь.

Разом із Його Високопреосвященством молились канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель майбутнього храму священник Іван Гальчишак, запрошене духовенство та численні жителі Балівки.

Під час Літургії були вознесені молитви за українських воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу та увесь побожний народ. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після Великого входу Його Високопреосвященство звершив священичу хіротонію над дияконом Володимиром Погольським.

Наприкінці було звершено святковий молебень, після якого Владика Симеон виголосив архіпастирське слово, в якому, зокрема, подякував усім меценатам і будівничим, і побажав щоб благодать Святого Духа сприяла їм у будівництві храму Божого.

Також благодійники храму були відзначені високими церковними нагородами.

Наостанок отець Іван подякував Архіпастирю за візит і на знак синівської любові та поваги вручив букет запашних квітів.

На згадку про спільну молитву було зроблено спільну світлину.

Категорія: