Діти інваліди завітали до храму за духовною підтримкою (ВІДЕО)

IMG_9178
16.05.2018 13:49

4 травня 2018 р. центральний єпархіальний храм «Несподівана радість» відвідали діти та батьки Новокодацького сімейного клубу, який створений сім’ями дітей з інвалідністю для підтримки один одного та спілкування. Цей клуб вже перетворився у громадську організацію і повинен стати прикладом для інших сімей, котрі виховують дітей з інвалідністю. Прикладом, насамперед, для соціалізації таких дітей та сімей у наше суспільство. Батьки організації «Серця неспокійні» намагаються робити все можливе для того, щоб їх діти приймали активну участь у житті. Вони зустрічаються з іншими сім’ями дітей з інвалідністю, роблять візити до будинків – інтернатів та інших спеціалізованих закладів, відвідують храми та храмові комплекси Дніпровської Єпархії УПЦ КП, та роблять все можливе для участі дітей в різних громадськіх заходах міста та регіону. Безумовно є і проблеми. Але в важкий час плече їм підставляє Дніпровська Єпархія УПЦ КП та Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Взагалі, представники Дніпровської Єпархії та фонду завжди опікуються дітьми з інвалідністю, спілкуються з ними, проводять і звершують літургію,чим можуть допомагають.
Також допомогають Новокодацькому клубу «Серця неспокійні» і інші фонди та організації Дніпра. В цілому актив клубу сповнений оптимізму. «Інакше не можна — говорять батьки. Без оптимізму та віри немає майбутнього». Ось і в цей раз, завдяки їх ініциативі і відбулася ця поїздка до Дніпровської Єпархії УПЦ КП. Сім’ї та дітей зустрілі та супроводжували настоятель храму «Несподівана радість» Ієромонах Ісаакій та військовий капелан Дмитро Поворотний. З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, для гостей відслужили молитву, подарували іконки і благословили дітей та їх батьків. Котрі говорять, що відвідування храмів та храмових комлексів благодатно позначається на дітях, які мають різні проблеми зі здоров’ям.
Потім для дітей та їх батьків провели екскурсію по Дніпровській Єпархії, ознайомили з історією та поспілкувались. На цьому пізнавальний та корисний день для гостей не закінчився. Разом з представниками єпархії їх запросили до Музею АТО , де познайомили з експонатами, розповіли про українських героїв,продемонстрували фільм та відповіли на запитання. Завершмлася екскурсія взаємним побажанням здоров’я та віри у найкраще майбутнє.

МБФ «Солідарність»

Категорія: ,