Діти «Українського Подвір’я» відвідали відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства

35238011_1954501458195222_112995126359359488_n
12.06.2018 17:18

У Дніпрі з 9 по 11 червня 2018 року на аренах СК «Метеор» та КПНЗ «СДЮШОР з кінного спорту» ДМР провели Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. У цих змаганнях взяли участь більше ста п’ятиборців з України та Чехії. Змагання пройшли за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».
В заключний день змагань переможців визначали у кінному спорті на території Дніпровської Кінно-спортивної школи Олімпійського резерву України.
В цей день сюди запросили дітей та батьків культурно-духовного центру «Українське Подвір’я», на чолі віце-президентом Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яною Іваніловою.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у заході взяв участь діловод єпархії ієромонах Ісаакій (Зінкевич) та клірик центрального єпархіального  храму «Несподівана Радість» протоієрей Ярослав Матюнка.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» забезпечив делегацію транспортом та розважальною і пізнавальною програмою. Спочатку усі разом подивились спортивну програму Відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства та повболівали за спортсменів та їх коней. Потім для дітей організували екскурсію, розповіли про умови тренування і догляду за тваринами. Діти змогли оглянути приміщення кінно-спортивної школи, поспілкуватись з тренерами та спортсменами. Також їм дали можливість погодувати коней спеціально заготовленим кормом. Отримали насолоду діти та батьки «Українського Подвір’я» від прогулянки верхом на спортивному коні, учасниказмагань.
Далі було урочисте нагородження переможців. За результатами цих стартів визначили склад національної збірної України для участі у Чемпіонаті світу та Чемпіонаті Європи. Нагороджували спортсменів віце-президент федерації сучасного п’ятиборства України та президент федерації Дніпропетровської області – Сергій Тімарєв, заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації — Олександр Пшеничников та почесні гісті змагань.

Вперше Чемпіоном України став представник Дніпропетровської області — майстер спорту України Ридванський Владислав !
Серед жінок: 1 місце зайняла киянка МСУ Батрак Зінаїда;
У командному заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:
1 місце — Львівська обл.;
2 місце – Київ-1;
3 місце — Дніпропетровська обл..
Серед жінок :
1 місце – Київ;
2 місце – Дніпропетровська обл.;
3 місце – Донецька обл.

Авторитет п’ятиборців України дуже високий на міжнародній арені і наша країна, місто Дніпро, підтверджує це не тільки спортивними результатами, а й рівнем організації змагань, підкреслив президент Дніпропетровської обласної федерації сучасного п’ятиборства Сергій Тімарєв. «Змагання пройшли на дуже високому організаційному рівні. Велика подяка президенту міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському за підтримку в проведенні цих змагань».

Для довідки: сучасне п’ятиборство – це унікальний вид спорту, який з 1912 року входить до програми сучасних Олімпійських ігор та зв’язує п’ять різних видів спорту: фехтування, плавання, конкуру та бігу зі стрільбою з лазерного пістолету (спортсмен біжить крос на відстань 3200 метрів і стріляє на чотирьох вогневих рубіжах). Виступ у кожному виді оцінюється сумою балів, переможцем стає атлет, який набрав найкращу суму очок за п’ять видів.

Категорія: ,