Діти з Красногорівки відвідали Дніпро (ВІДЕО)

34596904_1951811118464256_1837444265437822976_n
07.06.2018 11:42

4 червня 2018 р., в рамках проекту «Мрійники», з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, в єпархіальний центр «Українське подвір’я» завітали підлітки з Красногорівки (Донецької області) та Дніпра. Молодь зустрілась, щоб поговорити про свої мрії, розповісти про реалії, в яких вони живуть, побудувати плани на майбутнє.

Спочатку усі разом завітали у центральний єпархіальний храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість». Оглянули нову для себе споруду, поспілкувались з представниками єпархії та поставили свічки. А директор недільної школи Наталя Гейман та представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» розповіли про історію зведення храму та розвиток єпархії.
Молоді люди в цей день презентували фільми про своє життя у містах. Красногорівці показали свою розбомблену школу, дитячий садочок та умови, в яких вони живуть. Після перегляду фільмів діти будували модель України, якою має бути країна в якій вони хочуть жити. Наприкінці всі пригостились солодощами та фруктами !
Та роз’їхались, в надії на подальше спілкування та дружбу. Саме такі проекти об’єднують молодь України, будують місточки дружби між такими різними, але водночас однаковими регіонами нашої країни і посилають меседж у світ про те, що ми — єдина країна!

Далі для дітей була проведена екскурсія по м. Дніпро.


Категорія: ,