ДНІПРОВСЬКИЙ ХРАМ СВЯТИХ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ ЇХ СОФІЇ ВІДЗНАЧИВ ЧВЕРТЬСТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

IMG_6976
30.09.2022 19:35

30 вересня 2022 р., у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, однойменна Дніпровська громада відзначила подвійне свято – престольний празник і 25-річний ювілей від дня заснування парафії.

Саме чверть століття тому, у 1997 році, на місці нинішнього величного храму, під відкритим небом, була звершена перша Божественна Літургія.

З нагоди поважного ювілею Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) очолив у згаданому храмі урочисту літургію свт. Івана Золотоустого.

Його Високопреосвященству співслужили канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храму протоієрей Володимир Білик та запрошене духовенство.

Під час відправи були вознесені прохання за українських воїнів, владу та увесь побожний народ наш. Окрім цього Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Також лунала заупокійна молитва за усіма загиблими мирними жителями м. Дніпра, які загинули внаслідок російських злочинних дій, що стались в нашому місті цими днями.

Наприкінці богослужіння відбувся молебень до святих дів-мучениць.

Опісля молитви Владика Симеон виголосив архіпастирське слово проповіді, в якому розповів про подвиг святих Віри, Надії, Любові та Софії. Також Архієпископ Дніпра і регіону привітав настоятеля та усю громаду з чвертьстолітнім ювілеєм та відзначив їх благословенною грамотою. Також високих церковних нагород були удостоєнні благодійники храмового комплексу.

Згодом отець Володимир від імені усіх парафіян подякував Архіпастирю за спільну молитву та на знак синівської любові і поваги вручив йому букет червоних троянд.

Наостанок відбувся виступ вихованців недільної школи, під час якого діточки у віршах розповіли про життя та страждання святих мучениць.

 

 

 

Категорія: