ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ НЕБАЙДУЖІ ДНІПРЯНИ ПОМ’ЯНУЛИ ВОЇНІВ

IMG_7515
12.10.2020 15:22

12 жовтня 2020 р., напередодні державного свята Покрови, на Краснопільському цвинтарі міста Дніпра вшанували героїв російсько-української війни. На кладовищі є окремий сектор для загиблих воїнів АТО-ООС.

На заході були присутні: меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з друзями, заступник голови ОДА Ірина Грицай, заступник директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова, голова Громадської ради Дніпровської області Геннадій Бутенко, родичі загиблих героїв, ветерани АТО-ООС, представники Нацгвардії, ОК ЗСУ “Схід”, загони поліції, МНС.

Заупокійну літію очолив архієписоп Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич) разом з духовенством.

У своїй промові Архіпастир наголосив: “Завдяки нашій громаді Дніпро далі залишається форпостом української державності”. І запропонував: “було б добре якби кожен політик – теперішній чи майбутній – приймав присягу на вірність громаді саме на цих могилах. І пам’ятав що він обіцяє і кому”.

Зараз на цвинтарі залишилося близько 100 могил, позначені як „Тимчасово невстановлений Захисник України“. 11 родичів досі не визнали могил своїми, не зважаючи на збіги ДНК.

Пресцентр єпархії та ДФУ

Категорія: