«Джура-2018» розпочалась на Дніпропетровщині

34875694_1990033387682608_7172417323565842432_o
11.06.2018 15:32

Козацькі забави, походи, вікторини та змагання – це лише частина масштабної програми, яка чекає на учасників гри. Вже декілька років поспіль «Джура» об’єднує дітей всієї України. Щорічно гравці у різних містах та областях держави змагаються, аби дійти до фінального, всеукраїнського, етапу.

10 червня 2018 року у Дніпрі на площі біля Дніпропетровської обласної ради відбулось урочисте відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2018».

29 навчальних закладів області, переможці І етапу гри, протягом 5 днів житимуть в «Перлині Придніпров’я», де на них чекатимуть такі змагання як орієнтування, військова підготовка, поводження зі зброєю, квести, а також вікторини на знання історії козацтва. Переможець представлятиме Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі, що відбудеться в період з 2 по 15 липня 2018 року.

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва, виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона голова відділу співпраці з  військовими формуваннями, патріотичного виховання та капеланського служіння протоієрей Димитрій Поворотний спільно з ієреєм Віталієм Логвіном.

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов зазначив: «300 дітей з усієї області зібрала військово-патріотична гра «Джура»! Мужність та сміливість, рішучість та відвага, дисциплінованість та ініціативність – це саме ті якості, які потрібні дівчатам та юнакам, аби перемогти. І саме таких молодих людей ми виховуємо на Дніпропетровщині, адже майбутнє покоління – це основа нового цивілізованого і толерантного українського суспільства!».

Перший день Військово-патріотичних ігор «Джура-2018″ на території дитячого центру «Перлина Придніпров`я» розпочали з освячення похідної каплички та молитви, де всі разом молились за мир в Україні і успішне проведення змагань.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона помолився з дітьми протоієрей Димитрій Цигікало, настоятель храму на честь Покрову Пресвятої Богородиці (м. Новомосковськ, вул. Глодянська 19, ж/м Перевал).

За матеріалами Дніпропетровської облради та о. Димитрія Цигікала

Категорія: