ХРАМОВЕ СВЯТО У ДНІПРОВСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

IMG_4854
15.09.2022 18:02

15 вересня 2022 року, у день пам’яті преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерських, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) звершив Божественну літургію свт. Івана Золотоустого в однойменному храмі Свято-Благовіщенського жіночого монастиря м. Дніпра.

За богослужінням Його Високопреосвященство звершив чин возведення в Ігумені над настоятельницею обителі монахинею Єлизаветою (Юскою).

Радість храмового свята разом із Архіпастирем розділили: канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятельниця монастиря ігуменя Єлизавета (Юска) з сестрами, послушницями і труженицями, духовенство кафедрального міста та численні віряни і паломники.

Під час відправи возносились молитви за українських воїнів та увесь побожний народ наш. Також Архієпископ Дніпра і області виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після Євхаристичного канону Владика Симеон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Борисом Кутовим, випускником КДАіС (2021).

Наприкінці богослужіння відбувся урочистий хресний хід навколо храму святих Антонія та Феодосія Печерських.

На завершення святкування Священноархімандрит монастиря виголосив повчальне слово проповіді, в якому розповів про життєвий шлях київських подвижників. Також Владика висловив теплі слова подяки меценату єпархії Олександру Володимировичу Петровському і його друзям за таку прекрасну святиню, яка постала завдяки їх старанням. Окрім цього Архіпастир подякував настоятельниці, усім сестрам і духовенству обителі за щоденну працю задля благоукрашення чернечої перлини Дніпра.

У свою чергу ігуменя Єлизавета висловила Архієпископу Симеону тепле подячне слово, та на знак любові і шани подарувала букет запашних квітів.

На згадку про соборну молитву було зроблено спільну світлину.

Категорія: