На Вокзальній площі пом’янули жертв Голодоморів (ВІДЕО)

IMG_2142
25.11.2018 19:53

24 листопада 2018 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон разом з духовенством долучився до загальнонаціональної щорічної акції «Запали свічку», яка відбувається у пам’ять про жертв Голодоморів, звершивши Заупокійну літію  за всіма безневинно замордованими українцями на Вокзальній площі.

Зазначимо, акцію «Запали свічку» започаткували у 2003 році. Ідея належить американському та українському історику, досліднику Голодомору в Україні Джеймсу Мейсу.

Незважаючи на свій щільний графік, був присутній на події меценат єпархії, активний громадський діяч не тільки Дніпра, а й всієї України, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.

Також у заходах взяв участь голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов, представники влади, керівництво силових структур, представники політичних партій і громадських організацій та небайдужі дніпряни.

На завершення пам’ятних заходів Дніпровський драмтеатр ім. Т. Шевченка показав виставу-реквієм, де були задіяні кращі актори, серед яких народні і заслужені артисти України, на чолі з директором, заслуженою артисткою України Оксаною Іванівною Петровською.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ВСІМ ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРІВ !!!

Категорія: ,