Нагородження учасників АТО

7
07.11.2018 18:48

2 листопада 2018 р. у приміщенні Шевченківської районної ради (м. Дніпро) проведено нагородження учасників АТО. Урочистий захід присвячений Дню Захисника Вітчизни, але з поважних причин був перенесений на 2 листопада. З вітальним словом до присутніх звернувся Голова районної ради Атаманенко Артем Віталійович.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у заході взяв участь отець Мар’ян Дюс, який звершив молебень за Україну.

За сприяння «Центру допомоги бійцям АТО та членам їх сімей» — Дніпропетровське управління Служби економічної безпеки України нагородило знаками народної пошани 19 військовослужбовців Збройних Сил, Національної поліції та волонтерів. Мужнім воїнам і волонтерам вручені медалі «За службу Україні», «За оборону рідної держави», «Захисникам Вітчизни», «За відвагу» та «За гідність і патріотизм». Захід завершився щирими вітаннями нагороджених, спогадами про бойовий шлях та спільною світлиною. Співробітники СЕБ України, представники «Центру допомоги бійцям АТО» та Голова районної ради погодили план проведення спільних заходів по вшануванню учасників АТО та членів їх сімей.

Генерал-полковник СЕБ України Мельниченко В.І.

Категорія: