Нікопольщина відновлює історичну справедливість

IMG_8085
06.08.2018 17:30

4 серпня 2018 р., у продовженні святкового марафону козацької слави, з нагоди 1030-ліття Хрещення Київської Руси-України, керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон звершив Чин освячення поклонного хреста на місці зруйнованого більшовиками в 30-ті роки козацького Покровського собору.

«Дуже важливим є те, що ця святиня, незважаючи на безбожні часи радянської влади, до останніх днів, знаходилась у власності Української Церкви» — зазначив єпископ Симеон.

Після Чину освячення Архіпастир подякував усім за Богоугодні справи, спільну молитву і побажав усім присутнім Божого благословення.

Окрему подяку Його Преосвященство висловив: депутату Дніпропетровської обласної Ради Володимиру Олексійовичу Євтушенку, меценатам Нікопольського благочиння: Олександру Васильовичу Шашкову, депутату Анатолію Федоровичу Доброродньому, Ользі Жанновні Желтоуховій, Олександру Абросимову та  Юрію Сенкевичу. Окрема подяка начальнику міськавтодору-1 Олексію Володимировичу Савченку, а також нікопольському перевізнику підприємство «Мотодор» — за підтримку Української Помісної Церкви в регіоні.

Категорія: ,