ПРЕСТОЛЬНЕ ТОРЖЕСТВО МИХАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ Ж/М ЧАПЛІ

IMG_0904
22.11.2022 13:35

21 листопада 2022 р., у день Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, Свято-Михайлівська парафія, що розташована у ж/м Чаплі нашого міста відзначила своє престольне свято.

Очолив святкування Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич).

Разом із Архіпастирем радість храмового празника розділили канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храму протоієрей Петро Гальчишак, настоятелька Свято-Благовіщенського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Єлизавета (Юска), запрошене духовенство, паломники та прихожани Михайлівської церкви.

За святковою Літургією були вознесені молитви за українське військо, владу, волонтерів, лікарів та увесь побожний народ наш. Також лунала молитва за перемогу України над агресором.

Наприкінці відправи відбувся святковий молебень до святого архістратига Михаїла та усіх небесних сил безплотних.

На завершення Архіпастир звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, в якому розповів про подвиг архістратига Михаїла та служіння ангелів. Також Владика подякував за теплу молитву настоятелю отцю Петру, а також привітав благочинного м. Дніпра протоієрея Михаїла Стіньо з Днем Тезоімеництва.

На останок протоієрей Віталій Лопушанський від всієї повноти Дніпропетровської єпархії привітав Владику Симеона із 13-ою річницею архієрейської хіротонії та вручив йому букет білих троянд.

Опісля богослужіння духовенство і прихожани на чолі із Архієпископом Дніпра і регіону вшанували пам’ять приснопам’ятного протоієрея Петра Сауляка, довголітнього настоятеля храму і схимонахині Серафими.

На згадку про соборну молитву було зроблено спільну світлину.

 

 

Категорія: