Президент України відвідав єпархію — молебень за Помісну Церкву (ВІДЕО)

IMG_0880
18.05.2018 00:53

17 травня 2018 р. Президент Петро Порошенко взяв участь у молебні за Україну та єдину Помісну православну церкву у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана радість» м. Дніпра.

Молебень звершив керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон.

Серед поважних гостей, всього апарата влади, духовенства на молитві був присутній президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з родиною та друзями, відомими спрортсменами, воїнами, учнями місцевих шкіл та небайдужих дніпрян.

Президент подякував за спільну молитву. «Дуже важливо, коли ми спільно молимось Богу і просимо благословити нашу державу, яка проходить зараз величезні випробування, благословити багатостраждальний український народ і Божої допомоги, щоб наш народ виборов право мати українську православну помісну церкву»,- наголосив Глава держави.

Президент нагадав, що Верховна Рада більшістю підтримала Звернення до Вселенського Патріархату, представники УПЦ КП, УАПЦ та інші також підписали звернення. «Зараз хвиля, яка пішла по Україні, серед українського народу на підтримку цього Звернення, цієї надії. Головне, що відбувається – це молитва. Те, про що закликали церковні ієрархи, просив український Президент. Лише дві речі: молитися і боротися за українську церкву. І я вірю, що Господь нам її пошле», — зазначив Глава держави.

Президент нагадав, що нещодавно молився у храмі на Київщині разом з представниками УПЦ КП, УГКЦ, УАПЦ та УПЦ МП. «Ви б бачили як світилися очі вірян. Вони починають вірити, що ми дуже наблизились до того, щоб всі об’єдналися», — наголосив він.

«Важливо, щоб українці мали свою власну українську дорогу до Бога і свою власну українську церкву. Наголошую, що це не є політичне питання. Це питання суверенності нашої держави, існування нашої держави, незалежності. Бо незалежна помісна церква є атрибутом держави. Ми дуже велику ціну заплатили за право бути державою», — наголосив Президент.

Глава держави також поспілкувався з учнями недільної церковно-приходської школи та прихожанами храму і відвідав приміщення управління єпархії.

Категорія: , ,