СПРАВИ МИЛОСЕРДЯ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

2 (12)
31.07.2020 18:48

30 липня 2020 р., з благословення Високопреосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича), голова відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Сергій Крамаренко відвідав відділення онкогематології в Обласній дитячій клінічний лікарні.

«Пам’ятаю перші відвідини, всі насторожені, всі тримають психологічну дистанцію, дивляться вовком. Але після того як ми кожного тижня почали відвідувати діточок, розмовляли з батьками, розділяли їх біль, молились за дітей, спілкувались з персоналом і сталося диво. Ми стали своїми, ми просто живемо цим. В храмі свт. Спиридона завжди лунають молитви за дітей, о. Сергій завжди на телефоні і готовий прийти в будь який момент. Сьогодні причастився весь четвертий поверх відділення з дотриманням всіх санітарних норм. Так, ми переживаємо не тільки радість сцілення завдяки Господу і нашим Лікарям, але переживаємо і втрати, коли наші янголятка відходять до Небесного Батька. Сердце розривається від болю за них, ще вчора ми спілкувались і молились разом, а сьогодні настала страшна година смерті. І знову ми молимось і переживаємо це з батьками. І молимось і молимось за своїх рідних (не по плоті) дітей» - поділився отець Сергій.
Закликаємо кожного долучитись до допомоги і молитви за хворих дітей !
Дякую пані Оксані Костецкій за безлактозне морозиво, воно так радує діточок. З дозволу рідних ми показали обличчя , вони світяться від радості.
Дякуємо громаді храму Св. Духа в обличчі Прот. Ярослава Малерика за памперси. І іншим жертводавцям котрі остатись невідомими. Дякую і вклоняюсь всім до землі.


протоієрей Сергій Крамаренко

Категорія: