У Березанівці відбулась православна духовно-спортивна зарниця

saintillia.org_IMG_7624
16.06.2017 10:53

У навечірню годину до храму збирались батьки, бабусі, дідусі з дітьми і внуками, щоб бути учасниками і вболівальниками цікавого спортивно-духовного змагання, ініціаторами якого стали батьки учнів недільної школи. Естафета з перепонами чекала на учасників і несла такий характер: розібравши двомісну палатку, в якій знаходився хліб і посуд для їжі, і поклавши їх в два рюкзаки, учасники вирушають на дистанцію, де перша перешкода – пройти через круги; друга – пробігти по кладці; третя – проскочити через болото по плитках, розкладених шахматним порядком; четверта – проскакати в мішках дистанцію 10 метрів і далі через церковний двір повернутись на стартову позицію, розклавши на місце палатку з хлібом і посудом всередині.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у заходах взяли участь: настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Євгеній Добрянський та благочинний Лівого берега м. Дніпра протоієрей Василій Максимович.

Сама церемонія розпочалась виносом прапора – реліквії недільної школи, учнями Іваном Пойдою і Антоном Шкиптанем. А згодом, розділившись на дві колони, батьки і діти, поклавши правиці свої на плечі один одному, підійшли до Державного Прапора, і під спів Гімну України капітани команд підняли його на флагштоці.

Після підняття прапора стартувало саме змагання, де першими на дистанцію вийшли батьки. В проміжку фінішу батьків і старту дітей відбувся музичний виступ нашого малого співака «Дзідзьо» Матвія Цимбала з піснею про Україну. Після фінішу дітей Марія-Магдалина і Віринея Добрянські виконали пісню «Мій рідний край». Далі проводились цікаві вікторини і конкурси, між якими з концертними номерами виступали бандуристка-вокалістка Єлизавета Шкиптань і танцюрист брейку та хіп-хопу Іван Пойда.

Довго вагався ведучий о.Євген назвати переможця змагань і, взявши за руки двох капітанів – Людмилу Прокопенко (команда батьків) і Миколая Прокопенко (команда учнів), підняв їх обидві руки вгору, виголосивши: «Дружба і наша Березанівка перемогли!»

Море оплесків і овацій зірвались у глядачів.

Від керівника нашого сайту і «майстра шашличних страв» Івана було роздано учасникам змагань гелієві кульки, які під пісню «Нам є що захищати» були випущені у небо.

Велика подяка Господу за такий прекрасний день, і радість на лицях була торжеством для всіх, і приємне запрошення  ведучого «Просили вас тато і мама, і ми вас всіх просимо за святковий стіл», де нашими господинями приготовлений славний смачний «Березанівський борщ» і фірмові шашлики від майстра страв Івана.

Перше таке змагання відбулось на найвищому рівні, воно неодмінно згодом стане початком циклу таких змагань.

Щира подяка учасникам і вболівальникам змагань.

Слава Богу за все!

Сайт Свято-Іллінського храму м. Дніпра (Ж/М Березанівка)

Категорія: