У М. ЖОВТІ ВОДИ ОСВЯТИЛИ МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ

IMG_2970
29.08.2021 17:12

29 серпня 2021 року, у день вшанування пам’яті захисників України, у місті Жовті Води було відкрито та освячено Меморіальний комплекс на честь полеглих воїнів. З благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією ПЦУ Високопреосвященнійшого Владики Симеона, чин освячення та заупокійну літію за загиблими захисниками в АТО/ООС звершив Канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський разом із духовенством П’ятихатського благочиння.

Меморіал було збудовано за власні кошти мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського. Варто зауважити, що Олександр Володимирович постійно підтримує сім’ї загиблих борців за незалежність України, дбає про дітей Героїв, турбується про духовний розвиток української нації.

Це знакова подія не лише для Жовтих Вод та П’ятихатського району, але й для усієї області. Це доказ того, що пам’ять невмируща. Найкращі сини України, не шкодуючи свого власного життя, пішли захищати кордони нашої держави. Ми переконані, що кожен з нас на своєму місці повинен зробити все для того, щоб наша Україна стала сильнішою, самодостатньою, взірцем не лише для країн Європи, а й для всього світу.

У заходах взяли участь міський голова Жовтих Вод Дмитро Едуардович Ханіс, Віце-президент МБФ «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, представники громадського об’єднання «Родинне коло загиблих Героїв», ветерани АТО, воїни, матері та родини полеглих героїв, волонтери, та небайдужі місцеві жителі. Почесним гостем цієї важливої події був Народний депутат України, Голова Дніпропетровської обласної організації Політичної партії « Слуга Народу» Кісєль Юрій Григорович.

Яна Юріївна разом із Дмитром Володимировичем урочисто відкрили Меморіал, перерізавши жовто-блакитну стрічку, після чого було звершено його освячення. На завершення церемонії відкриття учасники заходу поклали квіти до меморіалу загиблим землякам, які назавжди постали у граніті живими образами, щоб навічно вкарбуватися в пам’яті нащадків. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, доземно вклонилися їхньому Подвигу.

Опісля для усіх присутніх було продемонстровано концерт пам’яті, який організував творчий колектив Національного Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка під керівництвом директора Оксани Іванівни Петровської. Особливо вразив і зворушив гостей вірш, присвячений пам’яті загиблих воїнів «Жінко, чому ви плачете? Ваш син – герой!», який особисто продекламувала Оксана Іванівна.

ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ  ПОЛЕГЛИМ ЗАХИСНИКАМ НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

 

 

 

Категорія: