В Дніпровському дитячому будинку-інтернаті для інвалідів провели свято (ВІДЕО)

22788964_279389072574131_6360083571322856382_n
25.10.2017 21:02

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, учні та вчителі з духовно-культурного центра «Українське подвір’я» при нашій єпархії та за підтримки МБФ «Солідарність» завітали у Дніпровський дитячий будинок-інтернат, де організували свято для дітей.
«Дніпровський дитячий будинок-інтернат» є соціально медичним закладом для постійного проживання дітей від 4 до 18 років з вадами фізичного розвитку і ураженням центральної нервової системи, які потребують стороннього і медичного обслуговування. Будинок-інтернат розрахований на відділення 1 профілю — для дітей з фізичними вадами і нормальним інтелектом дошкільного та шкільного віку, для яких самостійне пересування значно ускладнене або неможливе. Деякі з них частково себе обслуговують . Це відділення розраховане на 90 чоловік.
В цей день для дітей влаштували музичну програму, шоу мильних бульбашок, цікаві ігри і головне спілкування та увагу дітей «Українського подвір’я». Для багатьох учнів недільної школи Дніпра цей візит став своєрідним потрясінням. Побачивши вперше таких дітей вони не втримали сліз. Діти з дитячого будинку залюбки спілкувались з гостями, для них це безумовно важливо, а головна подія — саме спілкування та нові знайомства.
Також було організували своєрідну лотерею в розіграші котрої взяли участь усі вихованці дитячого будинку. Вона носить назву «Чарівна скринька». Кожен бажаючий приготував записку зі своїм побажанням з надією, що воно обов’язково збудеться. В «Українському подвір’ї» та міжнародному благодійному фонді Олександра Петровського «Солідарність» розуміють, що нашим дітям треба вчитися бути щедрими на добро. Важливо розуміти яке буває іноді дитяче життя. Адже так важливо вміти ділитись любов’ю з тими, кому це життєво необхідно

МБФ «Солідарність»

Категорія: ,