Відбулась урочиста презентація Свято-Покровського кафедрального собору

IMG_4851
18.12.2017 19:29

16 грудня 2017 р. у Дніпропетровському драмтеатрі ім. Т. Шевченка за ініціативою голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова та при підтримці президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського відбулась презентація Свято-Покровського кафедрального собору м. Дніпра.

Величезний храм, який планують побудувати на лівому березі у парку Сагайдак (колишній Воронцова), буде повністю виконаний у стилі козацького бароко. Більше шістдесяти метрів у висоту, ліфти, оглядові майданчики, величезні скульптури. Все це хочуть реалізувати вже за три роки. Почати будівництво планують навесні. Керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон: «Основою цієї справи є доброчинство. Це є місія, яку ми повинні нести кожного дня. Будівництво такої української святині – це відродження української душі, української культури і віри». 

В рамках заходу, за участю владних мужів, інтелігенції та інших поважних людей пройшла перша офіційна презентація Собору та аукціон з продажу антикварних речей. Голова обласної ради Гліб Пригунов підкреслив: «Головною ознакою цього собору буде народне будівництво. Я впевнений, що багато людей приєднається до будівництва цього собору, і це вже відчувається!» 

Спільними зусиллями меценатів міста та усіх небайдужих дніпровців на благодійному вечері вдалось зібрати значну суму. Також були розпродані усі 15 лотів на аукціоні. Всі зібрані кошти від нього мають надійти протягом трьох днів. Долучитися до розвитку українського простору у Дніпрі може кожен бажаючий. Усі подробиці дізнавайтесь на сайті: pokrova.dp.ua

Фото прес-центру єпархії та  відкритих джерел

Категорія: ,