Відбулася нарада представників ВРЦіРО у питаннях забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції

content_1
11.12.2018 11:05

6-7 грудня 2018 року відбулася нарада представників ВРЦіРО щодо посилення ролі Церков і релігійних організацій у питаннях забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, а також інших соціально небезпечних захворювань.

До учасників наради з вітальним словом звернувся Голова відділу Соціального служіння і благодійності «Елеос-Україна» архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов.

Від УПЦ Київського Патріархату у заході взяли участь заступник голови «Елеос-Україна», виконавчий секретар комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО, член Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу протоієрей Сергій Дмитрієв, який виступив з презентацією «Співпраця релігійних громад з регіональними/місцевими радами з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу» та 16 представників з єпархій зі всієї України, які є членами координаційних рад та займаються соціальним служінням.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у заході взяв участь голова відділу співпраці з  військовими формуваннями, патріотичного виховання та капеланського служіння протоієрей Димитрій Поворотний та настоятель храму свт. Спиридона, єп. Триміфунтського м. Дніпра протоієрей Сергій Крамаренко.

Мета наради: розробка моделі залучення священнослужителів та членів релігійних громад до регіональних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, а також впровадження профілактичних програм і заходів профілактики ВІЛ-інфекції та інших соціально-небезпечних захворювань.

Також під час наради виступили з презентаціями представник Секретаріату Національної ради  з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Любов Кравець, керівник Відділу соціального служіння УГКЦ, віце-президент МБФ «Карітас України», виконавчий директор Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус» Євгенія Ковшинова, Голова Секретаріату Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна» Оксана Мізик та представник Української вільної церкви християн Євангельської віри Сергій Убогов.

джерело

Категорія: