Відкрили та освятили пам’ятний знак загиблим десантникам (ВІДЕО)

IMG_6780
30.07.2018 22:49

Як важливо пам‘ятати про українських воїнів-героїв, які захищають нашу країну на Сході держави, добре знають у Дніпрі. Тому і не забувають хлопців, які загинули на передовій, стримуючі ворога України. У районі обласного центру Дніпропетровщини — Сухачівка, на місці колишнього пам‘ятника Леніну, друзі загиблого воїна АТО Антона Камінського, де кілька років тому, встановили на великому камені пам‘ятний знак на згадку про загиблих героїв в бою під містом Шахтарськ. Бій відбувся 31 липня 2014 року за м. Шахтарськ і про загиблих бійців 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади тут завжди згадували і пам‘ятають. Коли виникло бажання зробити пам‘ятну споруду більш великою та патріотичною, зверталися по різним інстанціям, але ніхто проблему не вирішував. З надією на ктиторство родичі військовослужбовців і представники громадської організації загиблих героїв «Родинне коло» звернулись за допомогою до патріота Дніпра та України, мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського з проханням допомогти зробити на цьому місці справжній пам‘ятник, який буде нагадувати усім дніпрянам про героїв боротьби за нашу незалежність. Олександр Володимирович відреагував миттєво і за короткий час проблему вирішив. Він виділив необхідну суму для проектної документації та будівництва обеліска. Не пройшло і двох місяців, а навпроти СШ № 103, за адресою вул. Доблесна 147 з‘явилася нова пам‘ятна стела на згадку про загиблих воїнів в бою під Шахтарськом.
30 липня 2018 року відбулося урочисте відкриття, на яке зібралося багато мешканців області та України. Вшанувати пам‘ять про своїх близьких приїхали родини та друзі не тільки з Дніпра, а й з Кривого Рогу, Криничанського та Синельніківського районів, з міста Сум та Харківської області.

Незважаючи на свій щільний графік, на урочисте відкриття прибув і Олександр Володимирович та директор-художній керівник першого в Україні музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка Оксана Іванівна Петровська.
Після лунання Гімна України оголосили хвилину мовчання в пам’ять про загиблих, а керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон разом з духовенством звершив Заупокійну літію за всіма полеглими захисниками Батьківщини.

Всі присутні поклали квіти, — родичі воїнів, представники громадської організації «Родинне Коло» виступили зі словами вдячності й подяки за те, що пам’ятають про їх загиблих близьких.
Олександру Володимировичу Петровському голова громадської організації «Родинне Коло» Сергій Ніконов вручив пам’ятну грамоту і особисто подякував за патріотизм, увагу та доброту.

Відтепер пам‘ятна стела буде завжди нагадувати про героїзм наших воїнів і стане для майбутнього покоління справжньою пам‘ятью про боротьбу за незалежність України.

Категорія: ,