Владика Симеон благословив початок навчального року в Дніпровському Університеті митної справи та фінансів

IMG_1643
04.09.2018 20:34
3 вересня 2018 року в УМСФ відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Університету митної справи та фінансів.
УМСФ цього року став одним з лідерів серед закладів вищої освіти міста за результатами наборів студентів.
Привітати майже тисячу першокурсників до Університету завітали почесні гості: консул ФР Бразилія Василенко Олег Вікторович, президент Українсько-арабського центру Ашраф Альматрабіі, керівник центру журналістики та медіакомунікацій, член Дніпропетровської обласної організації Національної спілки України, Заслужений журналіст України Павленко Микола Іванович, гості іноземних держав (Консул Держави Палестина в Україні пан Давуд Джалвуд, директор Корейського освітнього центру Посольства Республіки Південної Кореї в Україні пан По Ю; директор Благодійної організації «Hwarang» пан Говард Парк), випускники Митної академії заступник начальника Дніпропетровської митниці Атаманенко Євген Миколайович та секретар Дніпровської міської ради Санжара Олександр Олександрович, духовні лідери області.
Вітаючи нових студентів, ректор УМСФ Дмитро Олександрович Бочаров привітав теплими словами всіх присутніх із початком нового навчального року та  побажав: «Використати усі різноманітні можливості нашого Університету протягом навчання, насолоджуватися студентським життям та стати справжніми професіоналами обраного фаху».
 
Також з привітальним словом до першокурсників звернувся єпископ Дніпровський та Криворізький Симеон, який побажав всім студентам успіхів та наснаги в навчанні і благословив присутніх освяченою водою.
 Традиційно свято першокурсників завершилося запуском повітряних кульок, який ознаменував початок навчального 2018-ого року.
Після урочистостей посвяти відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з південнокорейськими партнерами та відкриття курсів арабської мови, а для нашого Архіпастиря було проведено екскурсію по навчальному закладу.

Категорія: