Владика Симеон привітав нового ректора Придніпровської державної академії будівництва і архітектури

IMG_7663
11.01.2019 17:07

 10 січня 2019 р. , у Придніпровській державній академії будівництва і архітектури відбулася відкрита нарада, на якій представили новообраного ректора вишу.

Вибори ректора будівельної академії проходили в два тури. За підсумками другого туру, який відбувся 26 жовтня минулого року, ректором став професор Микола Савицький. Він до цього часу 22 роки працював у виші проректором з наукової роботи. Кандидатура була підтримана чотирма тисячам студентів і викладацьким складом вишу.

30 років Академію успішно очолював Володимир Большаков. Під час заходу йому подякували за те, що виш став одним із найбільш престижних у країні.

Зазначимо, сьогодні будівельна академія — навчальний заклад, який є визнаним лідером у підготовці фахівців інженерно-будівельного, архітектурного, економічного та екологічного профілю не тільки у Придніпровському регіоні, а й в країні в цілому. Більше 60 тисяч випускників будівельників академії успішно працюють, розбудовуючи нашу державу. А також втілюють принципи української будівельної практики далеко за її межами.

В урочистій події взяв участь керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон у супроводі канцлера єпархії протоієрея Віталія Лопушанського. Архіпастир привітав нового очільника закладу та подарував ікону свт. Миколая.

Категорія: