ВОЛОНТЕРИ НА ПЕРЕДОВІЙ

IMG_20191019_102754
25.10.2019 19:29
19 жовтня 2019 р., з благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича)побували у Новозванівці, Троїцькому, Попасній, Сєвєродонецьку Луганській області. Відвідали воїнів, що базуються на передових позиціях, боронячи нашу землю, передали смаколики, засоби гігієни, вітальні листівки від дітей, сувеніри. Поспілкувався з нашими хлопцями, побачили їх «будні». Вони дійсно були раді отримати часточку домашнього тепла від синельниківців.
Завітали також до Луганського обласного будинку дитини. Передали дітям вітаміни, засоби гігієни, канцелярське приладдя, солодощі. Це справді велика дружня родина: 53 дитини віком до 6 років та самовідданий професійний персонал. В очах дітей бачиш щиру радість, їм хочеться поділитися усім, що їх турбує, вражає їх безпосередність та відкритість. Вихователі, медики та інші працівники закладу віддають частку своєї душі кожній дитині, вчать, лікують, доглядають, стають для них гарними друзями. Приємно, що з дітьми працюють двоє чоловіків-медиків.
Поїздка була насиченою — залишилося багато приємних вражень.
Хочеться висловити слова щирої вдячності парафіянам храму Ікони Божої Матері, малечі нашої недільної школи, колективу Синельниківської школи #5, Раївського НВК, вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості, небайдужим мешканцям міста за допомогу. 
Нехай Господь Бог єднає нас, подає свою милість і благословення!
З нами Бог а ми — Україна! Любімо одного і проявляймо милосердя!

Ієрей Юрій Помазан,

настоятель храму Ікони Божої Матері Печерської, с. Веселе

Категорія: