Волонтерська група центру «Надія» відвідала місто Попасне та селище Золоте Луганської області

53003683_1915037405291782_2153406429376020480_n
25.02.2019 18:43

З благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича), 21 лютого волонтерська група центру «Надія», у складі настоятеля храму Ікони Божої Матері Печерської с. Веселого Синельниківського району ієрея Юрія Помазана та волонтера Василя Сороки відвідали місто Попасне та селище Золоте Луганської області.
Програма поїздки була надзвичайно насиченою. Зустрілися з волонтером м. Попасної Іриною Крамаренко передали одяг, продукти харчування, зібрані парафіянами храму Ікони Божої Матері Печерської.
Завітали у Попаснянський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Лелека», відвезли у заклад невеличкі гостинці: миючи засоби та засоби гігієни, смаколики. Передали їм подарунок від нашого спонсора – формикарій (мурашину ферму) з мурахами та приладдям. Коли дітки виходили з процедур то бігли знайомитися з новими друзями. Здивуванню та радості дітей не було меж. Низький уклін колективу цього закладу на чолі з керівником Наталею Овчаренко за їхню самовіддану працю. Завітали до наших друзів воїнів Цивільно-військового співробітництва «Cimic», які активно співпрацюють з різними організаціями, місцевим населенням, волонтерами. Напередодні до нас звернулися хлопці з передової , допомогти у придбанні помпи для відкачки води. І ось потужна мотопомпа зі шлангами та приладдям уже на передовій. Також передали нашим хлопцям продукти харчування , засоби гігієни та смаколики. Хочемо висловити щиру вдячність усім небайдужим, хто долучається до волонтерської справи, хто надає матеріальну та моральну допомогу нашим бійцям .
Висловлюємо слова щирої вдячності за постійну підтримку та участь у роботі центру «Надія» нашому волонтеру та меценату народному депутату України Сергію Рибалці. Дякуємо за допомогу голові Раївської ОТГ Юрію Мартиненку та усім небайдужим, хто долучається до цієї благої справи.
Ми і надалі будемо звершувати такі поїздки заради перемоги та об’єднання рідної землі, заради миру у кожній домівці, і проситимемо Бога милості і благодаті рідній Україні!

Категорія: